Moudrost delfínů: 7 léčivých dní s delfíny v korálovém útesu Rudého moře

Zveme Vás do Egypta na transformační plavbu za delfíny s Vendy a Martinem

25.5. – 1.6. 2024

Než budete pokračovat ve čtení dále, pusťte si úvodní video pro navnímání správné energie celého transformačního pobytu.

Delfíní působení na člověka má blahodárné účinky, protože při správném kontemplačním a vizualizačním naladění dokážete s pomocí delfíní inteligence měnit své vědomí. Lidé v jejich přítomnosti zažívají zvýšené vibrace až do stavu extáze.

Já a můj manžel Martin vám budeme po dobu 7 dnů průvodci a společníci na této plavbě, kdy budeme společně otvírat vyvstanuvší témata.

Celý týden budeme „nepracovat“ na uvedení se do trvalé Supravodivosti, stavu bez odporů. Prohloubíme povědomí o Vědomí, stavu Boha, Existenci a klidně se můžeme věnovat i zcela individuálním záměrům.

Účastnit se můžete i ranních cvičení s Vendy na palubě lodi s dechberoucím výhledem.

Na co se můžete těšit?

 • Termín pobytu je 25.5. – 1.6. 2024
 • Pobyt i plavba se bude odehrávat na překrásné jachtě Diamond Explorer, kde budete ubytovaní v kajutách s vlastním sociálním zařízením.
 • Plavbu do oblasti Fury Shoal situované jižně od Marsa Alam, kde bude loď kotvit v korály chráněné laguně Sataya Reef asi 30 km od nejbližšího pobřeží.
 • Každý den si několikrát zaplavete s delfíny v otevřeném moři a necháte je na sebe blahodárně působit.
 • Mnohahodinové šnorchlování v labyrintu těch nejkrásnějších korálů na světě.
 • Každý den budou probíhat besedy a pracovní sdílení na téma Supravodivost, stavy bez odporů, Bůh, Existence, Bytí, vztahy a další vyvstanuvší témata, na které společně přijdeme při plavbě.
 • Příjemný a jednotně naladěný podporující kolektiv.
 • A mnohem více

Cena: 65.500 Kč

Přejeme si, abyste odjížděli povzneseni na nejvyšší úroveň, které jste v příjemném a jednotně nastaveném kolektivu schopni dosáhnout.

– Vendy a Martin

Proč bych měl/a jet?

 • Protože jsem vždycky chtěl/a plavat s delfíny
 • Protože už mě nebaví techniky seberozvoje a potřebuju zjistit jak jinak…
 • Protože si chci odpočinout
 • Protože si chci užít přítomného okamžiku a zjistit, co to vlastně je
 • Protože mám rád/a Vendy a Martina a nevadí mi s nimi strávit týden na jedné lodi
 • Protože chci nastartovat své tělo a zaměřit se na zdraví tak, jak je nejlepší pro mě
 • Protože mám hlavu plnou otázek a hledám odpovědi
 • Protože věřím, že delfíni mají silné léčitelské schopnosti a dokáží silně ovlivnit procesy v mém těle

Delfíni působí na člověka blahodárně

Využití léčivých schopností delfínů k harmonizaci zdraví a života

Delfíní ultrazvuk stimuluje vnitřní procesy žláz s vnitřní sekrecí a plavání s těmito bytostmi má na nás blahodárný vliv. Nehledě na to, že delfíní sonar dokáže ovlivnit i činnost mozku a dokonce zlepšovat komunikaci lidí více směřovanou k laskavosti a lásce.

Očistný plně uvědomovací týden u moře s delfíny je to nejlepší spojení na naši cestě vědomí a za zdravým krásným tělem. Každé ráno lehké cvičení a pak několikahodinové pobyty v mořské vodě s delfíny po boku budou nezapomenutelným životním zážitkem. Společné terapeutické kruhy každý den, jsou nezbytnou součástí při introspektivní práci. 

Ubytování na jachtě Diamond Explorer

Kajuty

K dispozici je sedmnáct většinou dvoulůžkových kajut s individuálně ovládanou klimatizací a vlastní koupelnou. Devět kajut se nachází na spodní palubě, šest kajut na střední a další dvě kajuty jsou na horní palubě.

Společné prostory

Jachta disponuje jídelnou s částečnou obsluhou, společenskou místností (salónkem), střední palubou se samoobslužným barem určenou k odpočinku a posezení, vrchní slunečnou palubou vhodnou k opalování a odpočinku, menší přední palubou k opalování a zadní palubou k uložení výstroje.

Všechny vnitřní prostory lodě jsou klimatizované.

Další informace

Elektrická energie na lodi funguje bez ohledu na to, že motor je vypnutý a loď kotví díky generátorům. Standardní zásuvky běžné i v ČR jsou rozmístěné po celé lodi, tedy i v kajutách (pro běžné přístroje jako jsou holicí strojky, vysoušeče vlasů, dobíječky mobilních telefonů atp.)

Strava a péče personálu

Jídlo „soft all inclusive“ po celý den

V ceně zájezdu je samozřejmě plná penze formou bufetu. Přesné označení je Soft all inclusive, což znamená, že pro nás dva skvělí kuchaři připraví snídani, oběd, lehkou odpolední svačinku a večeři.

Mimo to máme stále k dispozici samoobslužný bar, kde si sami kdykoli můžete připravit kávu nebo čaj, nalít si z několika druhů nealkoholických nápojů a zakousnout se do nějaké sušenky či preclíky.

Péče posádky

Mimo kuchařů se o vás budou starat i další členové posádky, kteří se vám budou snažit pobyt co nejvíce zpříjemnit a usnadnit.

Den 1. (sobota)

Příjezd
Do Egypta na letiště v Hurghardě přiletíte ráno před šestou hodinou. Na letišti si zakoupíte vízum a projdete kontrolu dokladů, vyzvednete si zavazadla a před budovou letiště už vás bude očekávat česky mluvící delegát cestovní agentury Diamond wave s.r.o. a zástupce egyptské společnosti Diamond Fleet. V jejich doprovodu uložíte zavazadla do připraveného busu a společně vyrazíme na asi dvou a půl až tří hodinovou cestu na jih do přístavu Hamata. Tam už bude připravená obytná jachta Diamond Explorer. Nalodíme se, vypijeme „Welcome drink“ a povíme si základní pravidla o pobytu na lodi. Mezitím posádka přepraví na loď vaše zavadla a vy se budete moci ubytovat v kajutách a posnídat.

Vyplutí
Po snídani se vydáme na asi tří hodinovou plavbu do nádherné korálové laguny Sataya, kde jsou korálové útesy kolem dokola až téměř k hladině, čímž fungují jako vlnolam, aby s námi moře nehoupalo a celý týden jsme si mohli užít bez mořské nemoci.

Zakotvení a zabydlení se
Po zakotvení vám budou vysvětlena další pravidla, tentokrát týkající se plavání kolem lodi v době kotvení a výjezdů na motorových člunech z lodi za delfíny a na korálové útesy. Mezitím nám kuchaři připraví oběd, po kterém bude pauza na zabydlení se v kajutách a vybalení si.

Šnorchlování a první kontakt s delfíny
Potom si vyzkoušíme nebo se naučíme šnorchlování u lodi. A pokud budou v zátoce stále delfíni ochotní se nám věnovat, vyjedeme za nimi. Pokud už tu nebudou a vy budete mít chuť a sílu po skoro probdělé noci, můžeme si zašnorchlovat u korálových útesů a pokochat se nádherou života pod hladinou Rudého moře.

Tento první den je trochu netypický právě kvůli noci a dopoledni strávených na cestě, takže většinou nezbývá moc sil na večerní posezení.

Meditace před spaním
Večer i přesto ukončíme záměrem, meditací a prosbou delfínků na téma celého týdne.

Den 2. – Den 6. (neděle – čtvrtek)

Ráno pro aktivní účastníky i kliďase
Druhý den ráno už jsou ale všichni zase v pohodě a může začít den. To znamená, že zájemci mají sraz na palubě kolem šesté hodiny, k
de započneme den ranním cvičení, takže si s sebou vezměte karimatky (kdo chce) a budeme delfínky vyhlížet společně. Nebo se můžeme domluvit, že budete všichni klidně spát a až posádka nebo průvodci uvidí první delfíny v zátoce, vzbudíme vás s informací, za jak dlouho vyrážíme na výpravu za delfíny. V těchto ranních hodinách totiž bývají delfíni nejkomunikativnější.

Snídaně a dopolední program
Na loď se vracíme kolem osmé na snídani. Po ní si dáme pauzu a kolem desáté opět vyrážíme na člunech z lodi za delfíny.
Zpět budeme na oběd.

Oběd a odpolední program
Po obědě je delší pauza na siestu a kolem půl třetí až půl čtvrté vyrážíme opět na moře za delfíny.

Vracíme se na loď na malou svačinku a pak už započneme společenský terapeutický kruh se sdílením, který se bude konat každý den.

Po společném kruhu se můžeme věnovat individuálnímu programu s Vendy a Martinem.

Večer
A pokud někdo miluje spánek pod širým nebem, můžete se vyspat na některé z palub. Výhled na noční oblohu nad Rudým mořem je úžasný v jakékoli fázi měsíce.

Důležité – co budeme dělat, když nezastihneme delfíny
Pokud na některé z našich výprav z lodi nezastihneme delfínky nebo budou zrovna odpočívat, potom pojedeme na některou část krásných korálových útesů okolo nebo uvnitř laguny a budeme se kochat nádherou podmořského světa.
Pokud loď kotví, můžete samozřejmě kdykoli do moře v okolí lodi.

Nic není povinné
A nezapomínejte, že žádné aktivity nejsou povinné. Prostě si tuhle dovolenou užijete po svém.
Terapeutický kruh sdílení je samozřejmostí. 

Den 7. (pátek)

Loučení
Šestý den dopoledne bude začínat jako předešlé dny, ale před obědem se s delfínky a Satayou rozloučíme.

Šnorchlování po obědě
Po obědě vyrazíme na cestu k ostrůvku Om Al Sheikh. Kolem něj budeme moci šnorchlovat nebo si užívat příjemnou písečnou pláž.

Uzemnění po večeři
Po večeři na něj ještě vyjedeme na člunech a trochu se „uzemníme“ pevninou při posezení u ohně.

Úplněk
J
elikož je tento den úplněk, tak si užijeme společně om healingové zpívání.  K příjemné atmosféře jistě napomůže i kafčo připravené tradičním způsobem na ohni nebo tanec na písečné pláži.

Cena pobytu

65.500 Kč

Celý pobyt probíhá ve spolupráci s cestovní agenturou redseadiamond.com

Cena zahrnuje:

 • Plnou přítomnost, přednášky a program Vendy a Martina Šmídke.
 • Letenky tam i zpět z Prahy do Hurghardy.
 • Ubytování ve dvoulůžkových kajutách s vlastním WC, sprchou a osuškami na obytné jachtě Diamond Explorer.
 • Plavbu do oblasti Fury Shoal situované jižně od Marsa Alam, kde bude loď kotvit v korály chráněné laguně Sataya Reef asi 30 km od nejbližšího pobřeží.
 • Stravu a nápoje v režimu Soft All inclusive – denně čerstvě připravované pokrmy (snídaně, obědy, odpolední svačinka a večeře) formou bufetu v restauraci, teplé i studené nealkoholické nápoje a sušenky nebo ovoce k dispozici u samoobslužného baru 24hod/denně.
 • Transfery z letiště v Hurghardě do přístavu a zpět. (Pouze v případě stejného letu s celou skupinou.)
 • Poplatky za oba vstupy do přístavu – placeno vládě Egypta za vstup do přístavu na začátku i na konci cesty.
 • Asistenci průvodců na rychločlunech při kontaktech s delfíny i šnorchlování na korálech a další služby posádky.
 • Asistenci licencovaných průvodců pro šnorchlování.
 • Přítomnost česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu.
 • Návštěvu neobydleného ostrova Národního parku Wadi Gemal.
 • 1 ponor s potápěčskou výstrojí na zkoušku v doprovodu certifikovaného instruktora. Další ponory možno zakoupit na lodi.

Zkušební ponory navíc (nejsou zahrnuty v ceně)

 • Objednávají se až na lodi (první ponor je zdarma), další za 25 EUR/ponor (v případě, že máte potápěčskou licenci).
 • Pokud licenci nemáte, tak každý ponor s licencovaným doprovodem potápěčského průvodce je za 30 EUR/ponor.
 • Důležité: Pokud vlastníte potápěčskou licenci, vezměte ji s sebou. Máte-li zájem o ponory, objednejte, prosím, tyto ponory na konci této přihlášky.

Cena nezahrnuje

Vstupní vízum do Egypta na osobu (i dítě): 25 $, platí se na místě po příletu na letišti. Připravte si tuto částku pokud možno přesně a to v USD. Vyhnete se tak zbytečným průtahům a zmatkům při přepočítávání odpovídající částky např. z EUR na USD, či Egyptskou Libru.

Vstup do Sataya park: 50 €, poplatek vybíráme na lodi v hotovosti. Jedná se o poplatek za pobyt a vstup do rezervace Sataya, kde budeme plavat s delfíny. Placeno vládě Egypta.

Spropitné posádce lodi: 55 €, vybíráme na konci pobytu jako výraz poděkování a spokojenosti s poskytnutým servisem. Toto je minimální částka. V Egyptě je toto oficiální forma části mzdy pro zaměstnance.

Objednávka pobytu

Tento zájezd je uskutečněn  prostřednictvím cestovní agentury redseadiamond.com , která je zodpovědná za jeho a plnění všech povinností v souladu s platnou legislativou.

Při vyplňování tohoto objednávkového formuláře souhlasíte s tím, že vaše osobní údaje budou zpracovány cestovní agentury redseadiamond.com   a Vendulou Šmídke jakožto Labužnice života s.r.o. , pro účely realizace tohoto zájezdu v souladu se zákony týkajícími se ochrany osobních údajů.

Menu