Oáza rozkoše

Napadlo vás někdy…

Proč po orgasmu pláču?

Proč nedokážu dosáhnout orgasmu a má yoni je necitlivá?

Proč neumím vůbec odpočívat a trápím své tělo?

Proč mě lidé kolem stále využívají?

O čem je e-book Oáza rozkoše?

67 stran nabitých informacemi o tom, jak vaginální regresí, samomapováním dospět ke šťastné yoni a zjistit příčinu svých potíží.

Nepotřebujete chodit k terapeutům a utrácet peníze. Samy se můžete zbavit chronických potíží i vleklých migrén a dostat odpovědi na své otázky.

Všechnu moudrost máte v sobě.

Necpěte už informace hlavou. Zalejte svou květinu hezky odspoda.

Co koupí E-booku získáte?

Pokud nezůstanete pouze u čtení a rozhodnete se metodu vyzkoušet, může se vám život otočit vzhůru nohama. Nejen, že o sobě zjistíte, co jste netušily, ale až naplno procítíte a uvolníte staré bloky a křivdy, uzdravíte celou ženskou rodovou linii. Uzdravení sahá několik generací vpřed a několik generací vzad. Uvolníte karmické uzly, které si každá žena ve vašem rodě nese sebou. Vaše dcery už nebudou muset tahat břímě rodových bolestí a díky vám a vaší práci na sobě, budou žít šťastný život, podle vlastního nastavení.

Proč jsem ho napsala?

Dostala jsem obrovský dárek od života. Prožít si něco, co mi nepřineslo radost, ale veliké utrpení, které jsem pak po mnoho let rozkrývala v slzách a nevydařených vztahových pokusech. Byla mi dopřána obrovská milost po dnech prožitých v bolestech duše a tuto milost teď ráda předám i vám skrze tento E-book. Možná i vám se podaří najít samy sebe a otevřít konečně své srdce světu.

Reference čtenářů

Podívejte se na pár úryvků z e-booku

Za dobu práce s klienty jsem pochopila pár důležitých zásad

Práce s vagínou vás přišla naučit laskavosti k vlastnímu tělu.

Vaginální regrese není pro každou ženu, jak jsem si dříve myslela. Je to pouze pro tu, kterou už její programy štvou natolik, že strach z toho, co objeví sama v sobě překoná touha po lásce a vnitřní svobodě.

Je to technika, ale vyžaduje netechnické chování.

Vrací nás do ženského, laskavého a zranitelného nastavení.

A naprosté nezbytnosti!

Záměr je to hlavní, co musíte mít. Je to jako rádio, které chcete naladit. Musíte mířit přesně.

Orgasmus po technice je volitelná část. Nelze se do něj nutit, jak to mnohé děláte.

Věřte hlavně samy sobě! Je jedno, co píše, nebo řekla Vendy. Vy samy máte své vlastní vedení a nesmíte jít proti sobě. Vaše pocity v těle vám napoví.

Objednávka E-booku Oáza rozkoše

Proč nedoporučuji vaginální regresi?

Nechci odrazovat od výběru mapování s terapeutem. I tato léčebná metoda má své naprosto spokojené klienty, kterým práce s terapeutem změnila život. Ne každá je však na toto intimní sdílení připravena. Žena, která má intimní problém, velmi těžko rozeznává hranici mezi MUSÍM x NECHCI. Tato hranice je tak tenká, že nerozezná, zda říci „NE“ nebo jí jen hlas ega chce odradit od práce na sobě. Více se dozvíte v tomto videu.

Menu