Konzultace

Přihlášení na konzultace je možné vždy jen každého 15tého v měsíci. Pouze tento den se věnujeme přihlašování. Děkujeme za pochopení. 

Jak probíhá konzultace?

Konzultace trvá maximálně dvě hodiny. . Ti, kteří už u mě byli na konzultaci nebo semináři, či jsou dobře spolupracující, mohou mít konzultaci kratší. To ale dopředu nevíme. Záleží na vaší ochotě se sebou pracovat a sebereflexivní schopnosti.

Pro koho jsou konzultace?

Propojím se s tvým tělem i duší. Doslova si do tebe „vlezu“ a zjistíme, co je třeba uvolnit.

Konzultaci poskytuji ženám i mužům. Dlouhá léta jsem pracovala s konkrétními tématy. Dnes už konkrétní téma není za potřebí.

Dříve jsem velmi pracovala s tématy vnitřního muže, ženy a dítěte, jehož dospělost stále považuji za zásadní procesování k celkové harmonii vašeho nitra i okolí. Již delší dobu jsem však cítila, že je čas se posunout a techniky při práci s klienty nechat za sebou. Stále však tuto formu terapie na vyžádání poskytnu.

Pokud za mnou přicházíte jste připraveni setkat se sebou. Vaše svolení mi stačí k tomu, abych se hluboce napojila na váš energo systém a začala vyhodnocovat traumata uložená ve vašem těle.

Konzultace může být osobní, přes skype, hangout, facetime, messenger, ale používám nejčastěji odkaz, který pošlu na mail z aplikace Whereby. Je to snadné. Netřeba řešit dopředu.

 

TYKÁNÍ OTEVÍRÁ SRDCE

Jak konzultace probíhá?

U mužů i žen probíhá sezení stejně. Výjimkou jsou ženy, které potřebují probrat techniku vaginálního samomapování.

Nepotřebuji o vás vědět žádné informace předem. S vaším svolením dochází k propojení našich energetických těl a já vnímám, kde je co uloženo. Při koncentraci na dané místo jsme vzájemnou spoluprací schopni přesně pojmenovat odkud blok vychází, (i vliv minulých životů) můžu slyšet slova a věty, které na místo zapůsobily a zároveň dostáváme návody, co s tím. Často se díky zvědomění situace a blok uložený v těle rozpouští ihned.

Jsme takto schopni nalézt pravou podstatu nemoci či bloku, odhalíme působení všech vlivů na zdravotní či psychický stav člověka a rozpustíme zastaralé a přesvědčující programy mysli.

Přijmete-li téma, se kterým přicházíte jako formu učení, jste na cestě k nalezení moudrosti a zdraví vašeho těla i mysli.

Kolik konzultace stojí?

Od září 2022 – Konzultace stojí 3000,-/ 90min. Pokud je konzultace kratší, počítá se každá započatá půlhodina. Více jak 3000,- nezaplatíte, i kdyby byla konzultace trochu delší, než 90min.

STORNO POPLATEK – pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud konzulaci zrušíte ten den ráno, neplatíte nic. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 1500,-(s DPH),- korun. Ať je to spravedlivé, tak pokud na konzultaci zapomenu já, máte ji ode mě za polovinu. 

Jak se objednat na konzultaci?

Napiště mi na email:

*Odesláním e-mailu mi poskytuješ své osobní údaje (jméno, e-mailová adresa). Tvé údaje  jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Kde se konzultace koná?

Osobní konzultace poskytuji nejčastěji přes PC. Přibližně čtvrt hodiny před zahájením hovoru pošlu odkaz na Whereby hovor, kdy kliknete na mnou poslaný odkaz a vstoupíte do „místnosti“. Někdy to jde samo, někdy to chce, abych vás já do místnosti vpustila, není se čeho obávat. Pokud nechcete takto, pak využívám běžně skype, whatsapp, hangout, facetime, messenger…

Konzultace přes počítač je velmi příjemná metoda, kdy jsme každý ve svém bezpečném prostředí a dochází tak k lepšímu otevření se emocím a tématům. Pokud pak vaše tělo symptomatizuje projevy čištění, můžete být i dost unavení a proto je lepší být doma.

Pokud za mnou chcete přijet, můžeme se sejít u mě doma pouze v dopoledních hodinách. (Bohumín)

Děkuji všem za důvěru, kterou do mě vkládáte, je mi velikou ctí být u vaší životní změny.

Reference klientů

Menu