Konzultace

Nově probíhají konzultace s Vendy i Martinem

Konzultace probíhá za přítomnosti mě a mého muže Martina buď online (přes Whereby, Zoom, Facetime, Watsap…atd), nebo osobně u nás doma v Bohumíně. Spojení mužské a ženské energie se nám při práci s lidmi vyjevilo jako komplexnější. Jsme tak schopni hlouběji nahlédnout do programového nastavení člověka a pomoci mu vyjít ven z jeho zaběhlého nasměrování. Doslova ti ukážeme, jak výhodné je být submisivní ve vztahu se svým egem ? Velmi záleží na vaší ochotě plivnout do tváře prohnilým programům.

Délka konzultace:
Konzultace trvá 1,5 – 2h

Jak konzultace probíhá?

Pokud za námi přijdete, jste už zralí na to, setkat se se Sebou. Otevřeme problém se kterým jste přišli. Pakliže sami nevíte, s čím přesně přicházíte, nevadí. Používám techniku načítání a s pomocí kresby vašeho fyzického a energetického těla umím vidět bloky, které jsou v nich uložené.  Uděláme vám takovou supervizi vašeho dosavadního života a doslova otevřeme portál pro umožnění změny.

Počítejte s tím, že se může bouřit vaše mysl, že se vám může začít točit hlava nebo nadavovat. Toto všechno se děje jen při odhalení zatvrdlých programů bránící našemu Já se projevit. Je to krásný očistný proces.

Přijmete-li téma, se kterým přicházíte jako formu učení, jste na cestě k nalezení moudrosti a zdraví vašeho těla i mysli.

Pokud na konzultaci nejste připraveni, můžete využít naší členské sekce. Přihlaste se za 149,9,-/měs. do členské sekce na YouTube Labužnice života.

Každý týden tam probíhá vysílání „odpovědi na vaše otázky” a věřím, že se vám odpovědi dostane. Přihlášení do členské sekce je výhodné i pro ty, co si rádi záznamy projíždějí opakovaně.

Hodnota konzultace:
Cena za konzultaci 10 000,-

Kolik konzultace stojí?

Od května 2023 – Konzultace stojí 10 000,-/ 90min. Pokud je konzultace kratší, počítá se každá započatá půlhodina. Více jak 10 000,- nezaplatíte, i kdyby byla konzultace trochu delší, než 90min.

STORNO POPLATEK – pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud konzulaci zrušíte ten den ráno, neplatíte nic. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 5 000,- (s DPH). Ať je to spravedlivé, tak pokud na konzultaci zapomenu já, máte ji ode mě za polovinu. 

Kde se konzultace koná?

Osobní konzultace poskytujeme nejčastěji přes PC. Přibližně čtvrt hodiny před zahájením hovoru pošlu odkaz na Whereby hovor, kdy kliknete na mnou poslaný odkaz a vstoupíte do „místnosti“. Někdy to jde samo, někdy to chce, abych vás já do místnosti vpustila, není se čeho obávat. Pokud nechcete takto, pak využívám běžně skype, whatsapp, hangout, facetime, messenger…

Konzultace přes počítač je velmi příjemná metoda, kdy jsme každý ve svém bezpečném prostředí a dochází tak k lepšímu otevření se emocím a tématům. Pokud pak vaše tělo symptomatizuje projevy čištění, můžete být i dost unavení a proto je lepší být doma.

Pokud za mnou chcete přijet, můžeme se sejít u mě doma pouze v dopoledních hodinách. (Bohumín)

Děkuji všem za důvěru, kterou do mě vkládáte, je mi velikou ctí být u vaší životní změny.

Objednávka konzultace

Po zaplacení se ti ozve moje asistentka Leonka s návrhem termínu

Reference klientů

Menu