Konzultace

Jak probíhá konzultace?

Konzultace trvá maximálně dvě hodiny. . Ti, kteří už u mě byli na konzultaci nebo semináři, či jsou dobře spolupracující, mohou mít konzultaci kratší. To ale dopředu nevíme. Záleží na vaší ochotě se sebou pracovat a sebereflexivní schopnosti.

Pro koho jsou konzultace?

Konzultaci poskytuji ženám i mužům. Zabývám se převážně vztahy, ať jsou to vztahy partnerské, vztahy k rodičům, k dětem, k penězům či k sobě samým. Pokud trpíte fyzickou bolestí, která nemá žádný fyzický původ, ukážu vám, kde je její počátek a navedu vás na to, jak ji ze svého těla odstranit.

Pokud za mnou přicházíte jste připraveni setkat se sebou. Vaše emocionální tělo křičí o pozornost a dovedlo vás ke mě. Umím vás propojit, abyste sami v sobě přečetli příčiny svých opakujících se obtíží.

Konzultace může být osobní, přes skype, hangout, facetime, messenger, ale používám nejčastěji odkaz, který pošlu na mail z aplikace Whereby. Je to snadné. Netřeba řešit dopředu.

 

TYKÁME SI!

Konzultace se dělí na dvě části

  1. První část je konzultační, kdy se klient zpovídá a upřesňuje, co ho trápí. Jsou mu pokládány dotazy, konzultujeme různé životní etapy, zážitky, popřípadě traumata.
  2. Druhá část je terapeutická. Za pomoci terapeutických metod, které si klient vede sám dochází k vnitřnímu uvolnění bloku, který působí potíže v realitě, v běžném životě. Já jsem pouhým průvodcem. Pakliže je třeba, následují pokyny na splnění „domácích“ úkolů, které mají pro klienta největší váhu. K uzdravení musí člověk dojít sám. Svou pílí a odhodláním pro změnu. Už po samotném sezení dochází k velké energetické změně, kterou si však klient musí udržovat do té doby, než se za pomoci jeho odhodlání ustálí a uvede jej do trvalé harmonie.

Pokud se jedná o klientku ženu, tak někdy poskytuji návod na samoterapii „vaginální regresi“, kterou v průběhu i po skončení konzultujeme telefonicky či mailem. Tato metoda má sama o sobě hluboký vliv na psychický i fyzický stav klientky, mění její okolní prostředí, mění její smýšlení o sobě, fyzický i psychický stav, vrací ji k sobě samé a uvádí do stavu harmonie se sebou i okolím. Dodává energii pro změnu, odvahu a odhodlání.

Po konzultaci se naprostá většina z vás cítí uvolněně, zbaveni fyzických bolestí, zamilovaně a odcházíte s nadějí, že vše je možné!

Kolik konzultace stojí?

Konzultace stojí 1500,-/hodinu s tím, že prvotní konzultace skoro vždy trvá dvě hodiny. Dodatkové konzultace bývají kratší.

STORNO POPLATEK – pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud konzulaci zrušíte ten den ráno, neplatíte nic. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 1210,- (s DPH),- korun. Ať je to spravedlivé, tak pokud na konzultaci zapomenu já, máte ji ode mě za polovinu. 

Jak se objednat na konzultaci?

Napiště mi na email:

*Odesláním e-mailu mi poskytuješ své osobní údaje (jméno, e-mailová adresa). Tvé údaje  jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Kde se konzultace koná?

Osobní konzultace poskytuji nejčastěji přes PC. Přibližně čtvrt hodiny před zahájením hovoru pošlu odkaz na Whereby hovor, kdy kliknete na mnou poslaný odkaz a vstoupíte do „místnosti“. Někdy to jde samo, někdy to chce, abych vás já do místnosti vpustila, není se čeho obávat. Pokud nechcete takto, pak využívám běžně skype, whatsapp, hangout, facetime, messenger…

Konzultace přes počítač je velmi příjemná metoda, kdy jsme každý ve svém bezpečném prostředí a dochází tak k lepšímu otevření se emocím a tématům. Pokud pak vaše tělo symptomatizuje projevy čištění, můžete být i dost unavení a proto je lepší být doma.

Pokud za mnou chcete přijet, můžeme se sejít u mě doma pouze v dopoledních hodinách. (Bohumín)

Děkuji všem za důvěru, kterou do mě vkládáte, je mi velikou ctí být u vaší životní změny.

Reference klientů

Menu